2841_ambar-depo-kurutma

Ambar Yükü

Ambar hizmeti çoğunlukla müşterilerin ucuz olması nedeni ile tercih ettikleri taşıma tercihidir. Parça Yük Taşıma ve Yük Üstü Taşıma olarak ikiye ayrılmaktadır. Adreslerden parça yük alarak adreslere teslim etmenin tüm hizmetlerini kapsayan taşıma yöntemidir.

AMBAR, Fabrikaların, Depoların ve Şahısların adet bazında olan yüklerini uygun fiyatlar ile taşıtmasını kapsayan hizmet ağıdır.

Ambar Taşıma Personeli

AMBAR’ın temeli ise Koli tarzında yükleri adet olarak taşımasıdır. Bir çok Nakliye firması koli tarzında yüklerinizi almamakla birlikte çok yüksek fiyatlar vermektedir. Ambar firmaları ise yükleme adreslerine büyük araç yerine ufak araçlar göndererek dar yerlere ulaşmasını sağlamaktadır.

Koli yüklerinizi zarar görmemesi için Ambar Taşıma Personelini adresinize göndererek araç içerisinde uygun yerlere yerleştirmesini sağlamaktadır. Aynı zamanda Nakliye ile farkları ise ;

Kapınızda ödeme imkanı

- Karşı ödemeli teslimat

- Taşıma personeli

- Yüke uygun araç seçimi

- Ebat ve Ağırlığa göre fiyat tercihi

- Parça Eşya Taşıma imkanı

AMBAR; diğer taşıma araçlarının uzunluk ve büyüklükten dolayı ulaşamadığı adreslere kendi doğal yöntemleri ve özel taşıma araçları ile ulaşma hizmetidir. Bu nedenle artık bir çok büyük depolar ve fabrikalar Nakliye firması yerine Ambar firmalarını daha çok tercih etmeye başlamıştır.

İzmir Ambar – Bursa Ambar – Kayseri Ambar – Balıkesir Ambar – Manisa Ambar hizmetlerimiz için bizlere ulaşabilirsiniz.